Cookies

Wij gebruiken cookies om de website optimaal te laten functioneren en om in te spelen op de informatiebehoefte van onze bezoekers. Door gebruik te maken van onze website stemt u in met het plaatsen van cookies. Lees meer hierover in onze privacy- en cookieverklaring.

Parkinson

Bij de ziekte van Parkinson sterven bepaalde hersencellen langzaam af. Daardoor veranderen bewegingen, uiterlijk en gedrag. De ziekte van Parkinson is een chronische ziekte, genezing is niet mogelijk.

Wat doen de Parkinson teams?

De Parkinson-verpleegkundige van Icare kan u helpen om met de ziekte om te gaan.  Zij biedt ondersteuning, kennis, aandacht en structuur. Zo zorgt ze ervoor, samen met de mantelzorgers en familieleden, dat mensen met de ziekte van Parkinson zo lang mogelijk prettig thuis kunnen wonen.

De Parkinson-verpleegkundige van Icare komt bij u thuis. Ze geeft u informatie over de ziekte en behandeling en beantwoordt uw vragen. Ze begeleidt u bij het omgaan met de ziekte en houdt controle op uw lichamelijk als geestelijke functioneren. De verpleegkundige helpt ook bij het gebruik van medicijnen. Juist bij de ziekte van Parkinson is het belangrijk dat de patiënten de medicijnen juist innemen. De verpleegkundige helpt ook met de veranderingen in het sociale leven en de relatie met de partner.

De parkinsonverpleegkundigen van Icare:

Noord en Midden Drenthe

Mathilde Spoelstra
06 13 02 01 04
m.spoelstra@icare.nl

Ina Bosman
06 10 73 37 79
i.bosman@icare.nl

Zuidoost Drenthe

Marlies Bullinga
06 12 83 86 26
m.bullinga@icare.nl

Zuidwest Drenthe

Tineke Bos
06 13 54 30 59
t.bos1@icare.nl

IJssel-Zwartewater

Héleen Landewers
06 21 85 53 95
h.landewers@icare.nl

Flevo Veluwe Noord

Ria Rodenburg
06 13 03 20 45
r.rodenburg@icare.nl

Tine Sennef
06 23 89 55 63
t.sennef@icare.nl

Bep van der Schaaf
06 30 14 16 39
b.vanderschaaf@icare.nl

Karin Kleis
06 10 97 06 35
k.kleis@icare.nl

Tineke Wubs
06 17 61 47 24
t.wubs@icare.nl

Veluwe Zuid

Aanspreekpunt op het gebied van Parkinson

Johanna Eikelenboom
06 23 06 29 95
j.valk@icare.nl

Meer informatie?

Bel met Icare Zorgcentrale, telefoonnummer 0900 88 33 (24 uur p.d., 7 dagen per week bereikbaar).

Contact

Het wijkteam is 24 uur per dag bereikbaar. Heeft u nog geen contact met Icare? Bel dan met 0900 88 33. Hieronder kunt u door te zoeken op plaatsnaam de contactgegevens van de Icare teams en locaties vinden.

Ongeldige invoer Veld mag niet leeg zijn