Doorgaan naar inhoud
Zoeken
Waar bent u naar op zoek?
Bekijk onze veelgestelde vragen.
Menu

Contact leden Cliëntenraad Icare

De Cliëntenraad kan uw belangen beter behartigen als u uw ideeën, signalen en wensen kenbaar maakt. Heeft u iets te vragen of op te merken, laat dit weten en neem contact op met een van de cliëntenraadsleden. Hoe u hen kunt bereiken ziet u hieronder.

Secretariaat
E-mail: clientenraad@icare.nl

Cliëntenraadsleden
Voorzitter: Adrie Bruin
E-mail: adrie.bruin@icare.nl 

Leden die de cliënten in de wijkverpleging vertegenwoordigen:

J. (Janny) van Baasbank-Lentink
e-mail: j.baasbank1@icare.nl

M. (Martje) van der Heide-van Veen
e-mail: martjevanderheide@ziggo.nl

J. (Jan) van der Vliet
e-mail: j.vandervliet@icare.nl

J. (Jan) Scharloo
e-mail: j.scharloo@icare.nl

Leden die de cliënten in de woonzorglocaties vertegenwoordigen

M. (Margriet) Schuil
e-mail: cliëntenraad@icare.nl

A. (Ally) Dijkstra
e-mail: ally.dijkstra@icare.nl

P. (Paul) Stoppelenburg
e-mail: p.stoppelenburg@icare.nl

H. (Herman) Lanting
e-mail: herman.lanting@icare.nl

Contactformulier

U kunt uw vraag of opmerking voor de Cliëntenraad ook stellen via onderstaand formulier.