Doorgaan naar inhoud
Zoeken
Waar bent u naar op zoek?
Bekijk onze veelgestelde vragen.
Menu

Beter Thuis met dementie

Een waardevolle cursusweek voor mensen met dementie en hun partner 

Leven met dementie brengt veranderingen met zich mee. Voor degene die dementie heeft, maar ook voor de partner die steeds vaker een zorgende rol krijgt. Tijdens de cursusweek Beter Thuis met Dementie bieden we echtparen steun, praktische handvatten en de mogelijkheid om ervaringen te delen met anderen die in een vergelijkbare situatie zitten.  

Gedurende vijf dagen verblijven deelnemers (maximaal 6 paren) samen op een fijne locatie in Borger. Hier krijgt u een eigen kamer met badkamer. Overdag volgen beide partners een eigen programma. Mensen met dementie nemen deel aan activiteiten en ontmoetingen, terwijl partners workshops krijgen over dementie, omgaan met veranderingen en het behouden van een goede balans voor zichzelf en hun naaste. Natuurlijk is er ook volop ruimte voor ontspanning, contact en het uitwisselen van ervaringen.  

De cursusweek helpt deelnemers om met meer vertrouwen naar de toekomst te kijken en zo lang mogelijk prettig samen thuis te blijven wonen.  

Deze week organiseert Icare in samenwerking met het Zorgkantoor Zilveren Kruis*.  

Praktische informatie

Wanneer:     1 t/m 5 maart 2027 (maandag t/m vrijdag) 
Locatie:        Het Voshuys, Borger  
Voor wie:     Echtparen waarvan één van de partners dementie heeft*  
Kosten:        Eigen bijdrage van € 200,- (dit is voor de gehele cursusweek voor 2 personen, inclusief overnachting, eten & drinken) 

 

* Het is een voorwaarde dat deelnemers wonen in één van de regio’s van zorgkantoor Zilveren Kruis. Klik hier om te zien welke regio’s dat zijn. Deelnemers hoeven geen Wlz indicatie te hebben.  

Aanmeldformulier

Wilt u meer informatie of zich aanmelden? Vul dan onderstaand formulier in. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.