Cookies

Wij gebruiken cookies om de website optimaal te laten functioneren en om in te spelen op de informatiebehoefte van onze bezoekers. Door gebruik te maken van onze website stemt u in met het plaatsen van cookies. Lees meer hierover in onze privacy- en cookieverklaring.

Neurologie

Onder Neurologie vallen ziekten in de hersenen, de zenuwen, het ruggenmerg en de spieren van de mens. Dit zijn ziekten zoals CVA, migraine, epilepsie en de ziekte van Parkinson. De gespecialiseerd neurologieverpleegkundige van Icare helpt u bij het leren omgaan met CVA (beroerte) en de ziekte van Parkinson.

CVA (beroerte/TIA)

Heeft iemand in uw omgeving een CVA gehad of heeft u zelf een beroerte doorgemaakt? Als u behoefte hebt aan hulp bij de veranderingen, komt de CVA-nazorgverpleegkundige van Icare bij u thuis voor een nazorggesprek.

Wat is CVA?

Andere woorden voor CVA zijn beroerte en stroke. Deze zijn te onderscheiden in een herseninfarct en hersenbloeding. CVA staat voor Cerebro Vasculair Accident. Vrij vertaald is dit een ‘ongeluk in de bloedvaten van de hersenen’. Bij een herseninfarct is er een bloedvat afgesloten door een bloedpropje. Bij een hersenbloeding is er een scheurtje in het bloedvat gekomen. Hierdoor krijgt het naastgelegen hersenweefsel te weinig zuurstof en sterft af, daardoor kunt u misschien niet meer alles doen zoals u gewend was.

Een beroerte krijgen is een ingrijpende gebeurtenis zowel voor uzelf als uw omgeving. Als u een CVA heeft gehad kunt u thuis bezocht worden door een CVA-nazorgverpleegkundige van Icare. In het overzicht hieronder kunt u zien welke CVA-nazorgverpleegkundige in uw regio werkt.

Wat doet de CVA-nazorgverpleegkundige?

Tijdens het eerste huisbezoek geeft de CVA-nazorgverpleegkundige u advies, instructie en voorlichting en beantwoordt zij al uw vragen. Indien nodig, verwijst de CVA-nazorgverpleegkundige u door naar verschillende (zorg)afdelingen of organisaties die u verder kunnen helpen. Er zijn meerdere gesprekken mogelijk. De CVA-nazorgverpleegkundige van Icare zal u begeleiden om zo goed mogelijk om te gaan met de gevolgen van een CVA.

CVA-nazorgverpleegkundigen bij u in de regio

Neem gerust contact op voor het maken van een afspraak voor een huisbezoek of het stellen een vraag. Hieronder vindt u de contactgegevens per regio. Ziet u uw regio hier niet tussen? Bel dan met Icare Zorgcentrale, telefoonnummer 0900 88 33 (24 uur p.d., 7 dagen p.w. bereikbaar), we helpen u graag verder.

Regio Naam Telefoonnummer Mailadres
Noord en Midden Drenthe Nelleke van de Wetering 06 30 28 40 52 n.vandewetering @icare.nl
Joseba Meertens 06 12 91 75 18 j.meertens@icare.nl
------------------------- ------------------------------- ------------------------ ------------------------
Zuidwest Drenthe Tineke Bos 06 13 54 30 59 t.bos1@icare.nl
Margje Kin 06 23 90 49 51 m.kin2@icare.nl
------------------------- ------------------------- ------------------------- -------------------------
IJssel - Zwartewaterland Heleen Landewers 06 21 85 53 95 h.landewers@icare.nl
Dorien Kroes 06 23 89 71 83 wijkteam.wezep@icare.nl
--------------------------- --------------------------- -------------------------- --------------------------
CVA Nazorg team IJZ Natasja Kroneman 06 20 51 41 87 n.kroneman@icare.nl
--------------------------- --------------------------- --------------------------- ---------------------------
Flevoland Veluwe Noord Aandachtsvelders CVA
Nunspeet Henny Rozeboom 06 23 89 77 17 h.rozeboom@icare.nl
Ermelo Ans Schuppert 06 23 89 58 11 a.schuppert@icare.nl
Elburg Janny Paarhuis 06 83 69 89 36 janny.paarhuis@icare.nl
Putten Garderen Carine Weijland 06 23 90 75 74 carine.weijland@icare.nl
Lelystad Angela Reus 06 20 51 47 40 a.reus@icare.nl
Dronten Ingrid Hogewerf 06 30 29 91 62 i.hogewerf@icare.nl
--------------------------- --------------------------- -------------------------- --------------------------
Aandachtsvelders neurologie
Zeewolde Bep van der Schaaf 06 30 14 16 39 b.schaaf@Icare.nl
Dronten Karin Kleis 06 10 97 06 35 k.kleis@icare.nl
Lelystad Tineke Wubs 06 17 61 47 24 t.wubs@icare.nl
--------------------------- --------------------------- --------------------------- ---------------------------
Gesp. wijkverpleegkundige neurologie (GVK)
Flevoland Veluwe Noord Ria Rodenburg 06 13 03 20 45 r,rodenburg@icare.nl
Veluwe Zuid Johanna Eikelenboom 06 23 06 29 95 j.eikelenboom@icare.nl
Petra Koen 06 13 56 36 99
--------------------------- --------------------------- -------------------------- --------------------------

Contact

Het wijkteam is 24 uur per dag bereikbaar. Heeft u nog geen contact met Icare? Bel dan met 0900 88 33. Hieronder kunt u door te zoeken op plaatsnaam de contactgegevens van de Icare teams en locaties vinden.

Ongeldige invoer Veld mag niet leeg zijn