Kunst in Altingerhof

Kunst in Altingerhof

De Westhoek heeft een tentoontstelling ingericht in Altingerhof. Het gaat om 33 werken van deelnemers van deze Beiler dagbestedingsinstelling.

Het blijft zes weken hangen en is een samenwerkingsverband tussen Promens Care (Westhoek) en Altingerhof. Het tonen van dit werk is mooie opsteker voor de amateurkunstenaars en een 'boost' voor de eigenwaarde, zoals een van de Westhoekmedewerkers het uitlegde. Na de Altingerhof verhuist de collectie, die eerder in het gemeentehuis hing, naar 't Derkshoes in Westerbork.
Bron: Krant van Midden Drenthe

Geplaatst op: 1-3-2016

Contact in de wijk

Het wijkteam is 24 uur per dag bereikbaar. Heeft u nog geen contact met Icare? Bel dan met 0900 88 33. Hieronder kunt u door te zoeken op plaatsnaam de contactgegevens van de Icare teams en locaties vinden.

Ongeldige invoer Veld mag niet leeg zijn